Etui na smartphone z własnym nadrukiem

Etui na smartphone z własnym nadrukiem

Jeśli marzy Ci się niepowtarzalne etui na telefon, dzięki któremu będziesz wyróżniać się na tle swoich znajomych, to zdecydowanie powinieneś pomyśleć o zaprojektowaniu własnego. Jeszcze nie tak dawno wydawało się to niemożliwe. Jednak obecnie samodzielnie zaprojektowany model możesz zamówić w wielu miejscach.

Idealne dopasowanie

Samodzielnie zaprojektowane etui z pewnością spełni wszystkie nasze wymagania oraz doskonale dopasuje się do modelu oraz marki naszego telefonu. Spersonalizowane etui jest idealną propozycją dla wszystkich osób lubiących niebanalne rozwiązania. Gdy mamy głowę pełną pomysłów i lubimy się wyróżniać, to jak najbardziej etui na zamówienie jest rozwiązaniem dla nas. Dodatkowo jest ono świetnym pomysłem na prezent, a tego typu podarunek z pewnością na długo zapadnie w pamięć.

Jak stworzyć własne etui?

Pewnie zastanawiasz się w jaki sposób je stworzyć? Na szczęście nie ma w tym nic trudnego. Wystarczy, że wybierzemy dowolne zdjęcie, obrazek dostępny w sieci lub samodzielnie wykonaną grafikę. Kolejny krok to załadowanie projektu do danego kreatora – koniecznie pamiętaj o wyższej rozdzielczości obrazka. Panele w przeważającej części są bardzo proste oraz intuicyjne, dlatego nie powinieneś mieć problemu z jego obsługą. Projektowanie etui na podstawie własnego zdjęcia może przynieść ze sobą wiele satysfakcji. Sama czynność zajmuje tylko kilka chwil, a efektem końcowym możemy cieszyć się naprawdę długo.

Jaka cena?

Ceny spersonalizowanego etui w niczym nie odbiegają od tych ogólnodostępnych na rynku, zatem nie należą one do najwyższych. Oczywiście wszystko zależne jest od wielkości naszego telefonu oraz od konkretnego modelu. Tutaj z pewnością mogą pojawić się różnice pomiędzy cenami, jednak nie powinny one nikogo zniechęcić do złożenia zamówienia. Warto jednak porównać koszty w kilku miejscach, być może dzięki temu uda nam się zaoszczędzić kilka pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.