Strona główna
Poradnik
Tutaj jesteś

Najtańszy abonament telefoniczny – ile kosztuje?

Poradnik Data publikacji - 6 listopada 2020 Autor - Pliksy.pl

Dla wielu klientów najważniejszą kwestią przy wyborze abonamentu jest jego cena. Nie da się ukryć, że to ważny czynnik. W końcu abonament będziemy musieli co miesiąc opłacać. Takie stałe koszty muszą być odpowiednio dostosowane do naszych możliwości. Na szczęście na rynku dostępne są tysiące ofert od sieci komórkowych. Każdy więc może znaleźć także opcję, która nie nadszarpnie mocno jego budżetu. Dziś zajmiemy się ofertami na najtańszy abonament telefoniczny. Jeśli szukasz czegoś nowego, to w naszym artykule z pewnością znajdziesz interesujące opcje! Oto najtańsze abonamenty telefoniczne w Polsce.

Najtańszy abonament telefoniczny od Otvarta

Sieć komórkowa Otvarta to polska firma. Ma doświadczenie na rynku usług sieciowych, a w swojej ofercie ma najtańszy abonament telefoniczny, jaki można dostać. Już za kilka złotych miesięcznie dostajemy nielimitowane rozmowy w sieci Otvarta, 60 minut rozmów do innych sieci, a nawet 2 GB Internetu. Za tak niewielką kwotę to naprawdę opłacalna oferta! Sieć Otvarta współpracuje z siecią Plus, dzięki czemu oferuje taki sam zasięg. Warto pomyśleć o właśnie tej opcji! 

Najtańszy abonament telefoniczny od Nju Mobile

Nju Moblie to submarka Orange. Cieszy się dużą popularnością, a w swojej ofercie ma atrakcyjne cenowo opcje. Co prawda nie jest to stricte najtańszy abonament telefoniczny, ale z pewnością najatrakcyjniejszy dla wielu klientów. Ich oferta jest bardzo ciekawa, gdyż nie ma jednej, konkretnej ceny. Mamy tutaj kwotę maksymalną i minimalną. Wszystko zależy od tego, ile korzystamy z sieci. Tak więc najmniej zapłacimy 9 zł, a najwięcej 19 zł. SMS kosztuje 9 gr, minuta rozmowy 19 gr. Do tego dostajemy od 1 GB danych do 3 GB. Zależy to od tego, jak długo jesteśmy w danej sieci. Za każdą dodatkową transmisję danych płacimy 19 gr za MB. 

Najtańszy abonament telefoniczny od Plush

Ta sieć komórkowa to także submarka większej i znanej – Plus. Ta młoda marka szturmem podbiła rynek tanich abonamentów telefonicznych dla każdego. Ma świetną ofertę za jedyne 10 zł miesięcznie! Nie jest to wcale uboga opcja. Mamy w niej wszystko, co nam tylko potrzeba. Składa się na to: 1 GB transmisji danych, nielimitowane SMS/MMS oraz minutę rozmowy za 29 gr do wszystkich. Dodatkowo przy korzystaniu z aplikacji Facebook nie tracimy pakietu danych. To bardzo dobra oferta dla osób, które głównie SMSują oraz korzystają z Internetu. 

Który abonament wybrać dla siebie?

Każda pokazana przez nas oferta ma swoje atuty. To od nas samych zależy, która będzie najkorzystniejsza. W końcu mamy różne wymagania i potrzeby. Każdej osobie telefon służy jako coś innego. Na szczęście na rynku nie brakuje przystępnych cenowo ofert, wśród których możemy znaleźć te jedną, idealną dla siebie! Jeśli więc żadna z powyższych opcji nie odpowiada Ci w 100%, to poszukaj w Internecie innych, lepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. 

Profesjonalna drukarnia reklamowa

Pliksy.pl

Doradzamy w kwestiach związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym, usługami internetowymi i ogólnie branżą IT. Podpowiadamy jakie programy warto zainstalować na domowym komputerze oraz w jaki sprzęt warto zainwestować. Pomagamy bezpiecznie poruszać się po internecie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?