3 spersonalizowane prezenty na święta – wybierz swój i zaskocz bliskich!

3 spersonalizowane prezenty na święta – wybierz swój i zaskocz bliskich!

Prezenty świąteczne często bywają mało oryginalne, a niekiedy wręcz oklepane. Niech ten, kto nigdy nie obdarował bliskiej osoby zestawem perfum czy tradycyjnym już swetrem pierwszy rzuci kamieniem. Czasami zwyczajnie brakuje nam pomysłu na ciekawy, a zarazem atrakcyjny upominek. A co jeśli powiem Wam, że istnieje łatwy i tani sposób na stworzenie oryginalnego prezentu, który ucieszy każdego?

Spersonalizowane etui na telefon

W dzisiejszych czasach każdy z nas posiada smartfona. Nie wyobrażamy sobie życia bez telefonu, który zapewnia nam ciągły kontakt z bliskimi i dostęp do internetu niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Akcesoria do smartfona to idealny pomysł na prezent dla osoby, która nie widzi świata pomiędzy swoim małym, przenośnym komputerem. A co gdyby dodatkowo były spersonalizowane?

Jeden z najbardziej rozbudowanych i prostych w obsłudze kreatorów etui udostępnia kreator etui CaseRoom.pl specjalizujący się w sprzedaży akcesoriów do telefonu. Do kreatora możemy dodać swoje własne zdjęcie lub wykorzystać jeden z domyślnych szabonów do stworzenia oryginalnej mozaiki. Osobiście polecam korzystać wyłącznie ze zdjęć o wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać zadowalający efekt. Rozmyte, rozpikselizowane etui raczej nie będzie wyglądać zbyt profesjonalnie.

Kubek z nadrukiem

Klasyka spersonalizowanych prezentów, która wciąż jednak potrafi zaskoczyć i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego. Jeśli nie wiem zbyt wiele na temat osoby, której mam wręczyć prezent, kubek zawsze wydaje się najlepszą opcją. Na pewno znajdzie swoje miejsce w kuchni, a jeśli nie, nadal może być wykorzystywany w charakterze nietypowej ozdoby.

Na kubku możemy umieścić imię obdarowywanej osoby, wybrane zdjęcie lub grafikę. Usługę wykonania spersonalizowanego nadruku na kubku oferuje wiele drukarni, dzięki czemu przygotujemy prezent szybko i łatwo, co jest szczególnie przydatne, jeśli potrzebujemy niebanalnego upominku na ostatnią chwilę przed Gwiazdką.

Spersonalizowana książka

Personalizowane książki to swoista nowość na rynku, o której możemy usłyszeć dopiero od kilku lat. Pomysł sam w sobie jest prosty – dostajemy książkę, w której wskazana przez nas osoba wciela się w głównego bohatera. Wybieramy jej wygląd, cechy szczególne, a czasami również przygody, jakim będzie musiała stawić czoła. Choć na pierwszy rzut oka spersonalizowana książka może wydawać się pomysłem odpowiednim wyłącznie dla dzieci, dorośli również będą mile zaskoczeni lekturą, w której to oni sami odgrywają główną rolę.

Ciekawym projektem, oferującym przygotowywanie spersonalizowanych książek, jest Selfbook. Sklep posiada szeroki wybór książek z gatunku romans, kryminał, a nawet fantasy, w których możemy umieścić określoną liczbę wskazanych przez nas bohaterów. Idealne dla dorosłych czytelników!