Ygoow 0.6f

Ygoow to darmowy program do pobierania plików dzięki technologii P2M i wymiany HTTP (zarówno na zwykłych serwerach jak i rapidshare itp.). Nowy program Ygoow do pobierania i wymiany plikami w systemie p2m w ostatnich dniach dostarczył możliwość pobierania z linków jak akceleratory z tą różnica że nie tylko pobiera ale potrafi i wysyłać pliki .
Ygoow pobiera i wysyła pliki nie tylko w technologi p2m ale również w http czyli zwykle linki czy linki na serwerach rapidshare lub hotfile i wiele innych ….
Dodatkowa funkcja programu Ygoow jest możliwość zabezpieczenia danych specjalnym algorytmem szyfrującym i udostępnienie ich jedynie na hasło np.pobierania .
Aplikacja Ygoow jako program p2m – charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa  i prywatności danych . Funkcje download z linków jak i wysyłania – dodają mu dodatkowej wszechstronności .
Zaawansowane usługi kryptograficzne w Ygoow umożliwiają pełne administrowanie tym co współdzielimy i komu oraz gdzie
Od teraz  kiedy powstal Ygoow nie ma prostszego sposobu na pobieranie dowolnej tresci czy plikow z internetu i wspoldzielenie sie nimi w granicach okreslonych przez nas.
W programie  Ygoow dostajemy szereg unikatowych narzedzi ktore nie tylko usprawniaja i przyspieszaja pobieranie dowolnych plikow z dowolnych miejsc czy ich wysylanie ale takze ,sprawdzanie zuzycia transferu na kontach od rapidshare do gmail ( odnosnie pojemnosci) .
Program  Ygoow jako klient w technologi  P2M dodatkowo daje mozliwosc np. tworzenia kont pocztwoych na ponad 30 roznych serwerach pocztowych za pomoca jednego ‚klikniecia’.

Aplikacja do poprawnego działania wymaga bibliotek .Net Framework i Redistributable 3.1.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 1.5 MB
Producent: Ygoow
System operacyjny: Windows 98/2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...