Windows Communicator 2.3


Windows Communicator to narzędzie do prowadzenia dyskusji prywatnych, publicznych, rozmów na kanałach w sieciach korporacyjnych, zarówno lokalnych jak i rozległych.
Wbudowany transfer plików oraz edytor tekstu sformatowanego pozwala na łatwą dystrybucję informacji wśród pracowników. Dodatkowo program posiada wbudowany serwer SMS, umożliwiający wysyłanie wiadomości przez centralny serwer przy podłączonym telefonie.
Administratorzy mają możliwość pobrania kompletnej informacji o komputerach tj. zainstalowane oprogramowanie, pełna informacja o sprzęcie, aktualnie uruchomione aplikacje.
Szefowie firmy mają potężne narzędzie statystyczno-monitorujące, które wyświetla wydajność pracowników tj. uruchamiane w ciągu dnia aplikacje, czas ich pracy w tych aplikacjach, historię rozmów, historię SMS.
O ile można było narzekać na poprzednie wersje, nowy interfejs, nowe rozwiązania oraz mozliwości, dla tej apliacji przedstawiają się idealnie. Można właścwiie powiedzieć iż ma ona w sobie nie mały potencjał, który będzie widoczny od pierwszego uruchomieia programu. Co ważne, aplikacja jest darmowa, przy czym udostepniona w Polskim języku, co sprawia iż jest ona jeszcze bardziej dla nas atrakcyjna.

Wersja: testowa (demonstracyjna obsługująca 5 stanowisk)
Rozmiar: 2.1 MB
Producent: KiS Software
System operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...