TmD SOFT Code 5.90

TmD SOFT Code jest programem pracującym w środowisku Windows przeznaczonym do szyfrowania plików oraz tekstu. Program jest intuicyjny w obsłudze oraz bardzo konfigurowalny przez co pozwala dostosować się do indywidualnych wymagań Użytkownika.
W programie zostało zaimplementowane kilkadziesiąt algorytmów szyfrujących , kilkanaście algorytmów HASH oraz kilka algorytmów CRC. Program umożliwia stosowanie kompresji jak również udostępnia Użytkownikowi szereg opcji zwiazanych z bezpiecznym usuwaniem plików. Program może współpracować z programem Eraser a nawet może współpracować z dowolnym, zewnętrznym programem przeznaczonym do usuwania plików. W skład Oprogramowania wchodzi również kalkulator plików.

Dosyć zaawansowana aplikacja do odpowiedniego przechowywania oraz odpowiedniego szyfrowania danych. Progrma spisuje się bardzo dobrze, pomimo tego iż nie ma wielkiego, Polskiego interfejsu, można przyznać iż jest łatwy w wykorzystywaniu swoich własnych opcji, tak więc wydaje się to aplikacja jak najbardziej na plus dla nas wszystkich.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 2.65 MB
Producent: Tomasz Domagalski
System operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...