SWiSH Max 4.0


SWiSH to dobry program przeznaczony do tworzenia animacji, banerów i innych efektów na potrzeby WWW. Wszystko, co potrzebujesz by tworzyć interaktywne, przyciągające uwagę animacje we Flashu. Dzięki temu programowi łatwo wykonasz wspaniały banner, witrynę www, animowany nagłówek strony, prezentację mulitmedialną, film animowany, menu, przyciski, intro, grę we Flash, formularze. Zarobisz więcej pieniędzy dla siebie i swoich klientów, licencja zezwala na użycie komercyjne. Pokaż na co cię stać. Bądź legalny.
Jedynie SWiSH Max4 zawiera ok. 350 efektów, które pozwalają na błyskawiczne osiągnięcie wybranego efektu tekstu, kształtu, dźwięku, bitmapy – wystarczy wpisać tekst i wybrać efekt.
SWiSH Max4 zawiera także 180 animowanych komponentów i klipartów – wystarczy przeciągnąć i upuścić na pulpit programu, m.in. komponenty filtrów, szklanych i lśniących przycisków, komponenty menu, kontrolki przewijania, paski postępu, suwaki sterowania dźwiękiem, odtwarzacze wideo i mp3, statyczne i animowane kliparty o różnej tematyce, w tym związane z Bożym Narodzeniem, Wielkanocą, Walentynkami.
Efekty filtrów, które pozwalają rozświetlić dowolny obiekt.

Wersja: testowa (trial) 15 dni
Rozmiar: 52 MB
Producent: DJJ Holdings Pty Ltd
Systemy operacyjne: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...