Subiekt GT 1.34 SP3

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży wspomagający obsługę działu handlowego, magazynu, sklepu, punktu usługowego itp. Cieakwa aplikacja która pozwala nam na wykorzystanie potencjału wszelkich magazynów które posiadamy w tym wypadku do własnej sprzedaży. Program jest jak najbardziej przyjazny dla firm. Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

Wersja: testowa 45dni
Rozmiar: 519 MB
Producent: InsERT Sp. z o.o.
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63