SpywareBlaster 5.0

SpywareBlaster to bezpłatny program do ochrony przed niebezpiecznym oprogramowaniem szpiegującymo (spyware) i reklamowym (adware) w postaci kontrolek ActiveX, dialerów i innych niebezpiecznych komponentów ingerujących w przeglądarki internetowe Internet Explorer i Mozilla. SpywareBlaster ogranicza dostęp do niebezpiecznych stron i blokuje tzw. ciasteczka (cookies) za pomocą których można śledzić poczynania w Internecie. Lista niebezpiecznych komponentów może być łatwo aktualizowana. Program SpywareBlaster pozwala też zrobić zrzut czystego systemu aby w przypadku infekcji łatwo można było odtworzyć prawidłowe ustawienia.
Może nazwa nie jest odwzorowaniem tak wielkiej jakości oprogramowania, więc ogólnie rzecz biorac móżna powiedzieć iż nie jest to perfekcyjne oprogramowanie. Pomimo wszystko jeśli komuś przypada do gustu interfejs, oraz jego zakres, śmiało może korzystać własnie z takowej aplikacji.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 3 MB
Producent: Javacool Software
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63