Spyware Process Detector 3.22.2

Spyware Process Detector to oprogramowanie do wykrywania i usuwania spyware, trojanów i wirusów z komputera Co ciekawe, aplikacja ma w tym wypadku odpowiednio zadbać o to, aby sprawdzać procesy aplikacji i oznaczać je w odpowiedniej kolorystyce. Program bardzo ciekawy, bowiem dzięki niemu znajdujemy nową metodę walki z niechcianym oprogramowaniem komputerowym. Spyware Process Detector to narzędzie anti-spyware, które wykrywa wszystkie procesy uruchomione na komputerze i wyświetlanie ich ocena zagrożeń w oparciu o inteligentną analizę wszystkich ukrytych właściwości. Inną specjalnością programu jest jego zdolność do wykrywania to proces, który zawiera i wykonuje obcy kod innego procesu. Użytkownicy będą na pierwszy rzut oka zobaczyć szczegółowe informacje o każdej z wybranych procesów i wykrywania ukrytych zagrożeń, w tym spyware, malware, keyloggery oraz trojany. 17 metod wykrywania procesu są dostępne.

W odróżnieniu od standardowego Menedżera zadań Windows, Spyware Process Detector wykrywa nawet tych procesów i zadań, które są niewidoczne dla systemu operacyjnego. Ocena bezpieczeństwa są w kolorze, aby użytkownicy mogli zobaczyć najbardziej niebezpiecznych procesów jednocześnie. Czerwony oznacza najwyższą ocenę zagrożenia, zielony najniższa, każdy kolor oznacza między czerwonym i zielonym dla różnych poziomów zagrożenia bezpieczeństwa. Program pokazuje inne informacje o każdym procesie, takich jak identyfikator procesu, identyfikator rodzica, stan bezpieczeństwa, EXE pliku, ścieżkę do pliku, opis itd. Startup Manager wyświetla informacje szczegóły dotyczące procesów, przy starcie Windows. Gdy nie jest oznaczona jako proces czerwone lub żółte, użytkownicy muszą wybrać, czy chce usunąć lub oznaczyć jako bezpieczne. Aktualna lista procesów może być eksportowane do formatu Excel do dalszej analizy.

Program wykrywa nowe (niewykrywalne przez anty-wirus skaner) spyware, trojany i wirusy. Zalecamy skorzystanie z naszego programu zamiast standardowego Menedżera zadań systemu Windows z Anti-Virus razem. Możesz stracić nic, jeśli Pobierz Trial Edition tego programu.

Wersja: testowa (trial); 14 dni;
Rozmiar: 1 MB
Producent: SystemSoftLab
System operacyjny: Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63