Silverlight

Silverlight to zaawansowana platforma do tworzenia interesujących interaktywnych aplikacji dla przeglądarek internetowych, komputerów i urządzeń przenośnych. Microsoft Silverlight to wtyczka pozwalająca na odtwarzanie i przeglądanie materiałów wykonanych przy pomocy technologii Microsoft Silverlight. Oprogramowanie Silverlight udostępnia elastyczny i spójny model programowania, wspierający AJAX, języki Python, Ruby oraz języki .NET (takie jak Visual Basic czy C#) i pozwalający na integrację Silverlight z istniejącymi aplikacjami internetowymi.
Funkcje multimedialne Silverlight umożliwiają szybkie i ekonomiczne dostarczanie materiałów dźwiękowych i filmowych oraz wyświetlanie ich we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach, w tym Firefox, Safari i Internet Explorer, uruchamianych na komputerach Macintosh oraz w systemie Windows.
Korzystając z narzędzi Expression Studio oraz Visual Studio, projektanci i programiści mogą bardziej efektywnie współpracować ze sobą i wykorzystywać posiadane umiejętności do tworzenia aplikacji opartych na Silverlight.


Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 37 MB
Producent: Microsoft
System operacyjny: MS Windows 2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...