Ryczałt XL 8.121

RYCZAŁT XL – to moduł Systemu XL, zgodnie ideą modułów służy do kompleksowej obsługi księgowości firmy prowadzonej w oparciu o Ewidencję przychodów z opcją dla VATowców lub nie. Równocześnie program zawiera moduły pomocnicze, które obsługują wszystkie prace związane z prowadzeniem księgowości małej firmy: fakturowanie z obsługą magazynu i kartoteki usług, realizację – drukowanie deklaracji, VAT-7, ZUS DRA, przelewów bankowych, adresowania korespondencji i przygotowywanie różnego rodzaju dowodów wewnętrznych. Obsługuje pełny zakres księgowości firmy – „ryczałtowca”, bez zatrudnienia pracowników.
Istotny jest fakt, że dla maksymalnego ułatwienia pracy, program np. przy przygotowaniu faktury, daje możliwość jej automatycznej rejestracji w Ewidencji przychodów i odpowiednich rejestrach VAT.
To, że program pracuje na bazie EXCELa, daje niespotykaną w tego typu programach, łatwą dla każdego możliwość wpływu na wygląd przygotowywanych i drukowanych dokumentów.

Wersja: testowa
Rozmiar: 5.4 MB
Producent: Agencja „tomasens” s.c.
System operacyjny: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63