RemoveWGA

Program umożliwiający dezaktywację narzędzia Windows Genuine Advantage Notifications, którego zadaniem jest sprawdzanie przy każdorazowym uruchomieniu Windows legalności systemu operacyjnego.

Ta niewielka aplikacja potrafi wyłączyć narzędzie systemowe o nazwie Windows Genuine Advantage Notifications, odpowiedzialne za sprawdzanie legalności systemu operacyjnego. Jest to o tyle przydatny program, że dezaktywuje weryfikację i nie jest ona uruchamiana przy każdorazowym starcie systemu.

RemoveWGA służy do usuwania aplikacji automatycznie instalowanej z systemem Windows, Windows Genuine Advantage. Narzędzie to łączy się z serwerami firmy Microsoft, przy każdym uruchomieniu komputera. Autor RemoveWGA jest zdania, że WGA spełnia swoje zadanie jedynie podczas pierwszego startu OSa, następnie (czyli po potwierdzeniu legalności posiadanego egzemplarza Windowsa) nie ma konieczności, by Windows Genuine Advantage był nadal obecny w naszym systemie.

RemoveWGA to narzędzie dla tych wszystkich użytkownikom, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie własne bezpieczeństwo oraz ochronę danych posidanych na dysku twardym komputera.

removeWGA

Wersja: darmowa
System: Windows XP/Vista
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63