PhotoMake 2.0

PhotoMake to darmowy program do obróbki grafiki rastrowej. Innowacyjny, łatwy w obsłudze, wielozadaniowy program do obróbki grafiki. Aplikacja zawiera banalnie proste w obsłudze narzędzia oraz ciekawe i liczne filtry. Ingerencja użytkownika ogranicza się do wybrania narzędzi/filtrów i przesuwaniu lub ustalaniu odpowiednich wartości. Efekty są widoczne od razu. PhotoMake posiada dodatkowo możliwość usuwania tła oraz niepotrzebnych elementów ze zdjęć. Gotową pracę zapiszemy do jednego z formatów: BMP, EMF, GIF, ICO, JPG/JPEG i WMF. PhotoMake nie wymaga instalacji, dzięki czemu działa od razu po pobraniu. Głównym założeniem projektu jest realizacja programu szybkiego, łatwego w obsłudze, przyjaznego dla użytkownika oraz zaawansowanego, tak by każdy mógł z niego skorzystać i za pomocą niewielkiej ilości pracy stworzyć efekty o których marzył. Aplikacja jest bardzo rozbudowana, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca.

Funkcje programu to przede wszystkim:
– Ogromna liczba filtrów
– Zaawansowane narzędzia
– Możliwość modyfikowania określone kanały
– Usuwanie tła
– Usuwanie niechcianych elementów z fotografii
– Modyfikowanie barw
– Modyfikowanie jasności, kontrastu, gammy, ekspozycji i wielu innych podstawowych parametrów
– Możliwość malowania wieloma narzędziami, które swoimi własnościami znacznie się od siebie różnią.
– Wiele trybów malowania i filtrów. Od zwykłego poprzez wyeksponowanie danych fragmentów fotografii
– Zmiana rozmiarów, obracanie i modyfikacja perspektywy obrazka
– Łączenie obrazków przy pomocy wielu różnych trybów dających różne efekty końcowe
– Zaawansowane funkcje zaznaczenia obejmujące maskę jak również innowacyjną funkcję zaznaczenia danego fragmentu w określonym stopniu.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 0.89 MB
Producent: Krzysztof Rzepiński
System operacyjny: MS Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63