Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus Pro to niezbędna ochrona komputera. Panda Antivirus Pro oferuje najłatwiejsze w obsłudze i najbardziej intuicyjne zabezpieczenie komputera. Zainstaluj i zapomnij o wirusach, programach szpiegujących, rootkitach i hakerach. Korzystanie z czatów, udostępnianie zdjęć i filmów, zakupy online, bankowość internetowa, czytanie ulubionych blogów i odwiedzanie witryn internetowych nie są już obarczone ryzykiem. Zgodny z Windows 7.
Panda Antivirus Pro jest świetnym oprogramowaniem które na rynku dziala już parę dobrych lat właściwie. Jak widać więc popyt na tego antywirusa nie słabnie jak najbardziej. Aplikacja Panda Antivirus Pro sprawdza się bardzo dobre w swoich wszelkich możliwościach, co widzi wiele zainteresowanych osób w tym wypadku. Jest on bowiem trudny do złamania.

Panda Antivirus Pro to niezwykle łatwe w użyciu, intuicyjne zabezpieczenie komputera. Wystarczy zainstalować program, aby zapomnieć o wirusach, programach szpiegujących, rootkitach oraz hakerach. Zgodny z Windows 7.

Panda Antivirus Pro oferuje najłatwiejsze w obsłudze i najbardziej intuicyjne zabezpieczenie komputera. Zainstaluj i zapomnij o wirusach, programach szpiegujących, rootkitach i hakerach. Korzystanie z czatów, udostępnianie zdjęć i filmów, zakupy online, bankowość internetowa, czytanie ulubionych blogów i odwiedzanie witryn internetowych nie są już obarczone ryzykiem. Dzięki technologii Kolektywnej Inteligencji produkt jest bezpieczniejszy, szybszy i oferuje szersze możliwości.

Zainstaluj Panda Antivirus Pro i zapomnij o wirusach, programach szpiegujących i hakerach.

Wersja: testowa
Rozmiar: 70 MB
Producent: Panda Security
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...