Ochrona dla małych firm – Kaspersky Small Office Security

Kaspersky Lab informuje o wprowadzeniu na polski rynek nowej wersji Kaspersky Small Office Security ? rozwiązania bezpieczeństwa stworzonego specjalnie z myślą o firmach zatrudniających poniżej 25 pracowników. Rozwiązanie oferuje nowe funkcje, dzięki którym małe firmy mogą wyprzedzać o krok współczesne zagrożenia, a także zawiera najnowsze technologie ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem. Produkt posiada przyjazny interfejs, więc właściciele firm nie muszą być ekspertami w zakresie IT, by korzystać z ochrony na najwyższym poziomie.

Kaspersky Small Office Security został zaprojektowany w taki sposób, aby spełnić potrzeby małych firm – łączy on skuteczną ochronę przed cyberprzestępczością z funkcjami, które są niezbędne do tego, aby konkurować na globalnym rynku. Co najważniejsze, Kaspersky Small Office Security jest prosty w instalacji i zarządzaniu oraz oferuje wysoką wartość pod względem kosztów zakupu i czasu poświęcanego na zarządzanie. Ta łatwość obsługi sprawia, że właściciele firm mogą zapewnić sobie światowej klasy ochronę, skupiając się na prowadzeniu firmy.

Nowości w Kaspersky Small Office Security

Kaspersky Lab wyszedł naprzeciw wymogom bardzo małych firm już w 2010 r., wprowadzając swoją pierwszą wersję rozwiązania Kaspersky Small Office Security. W tym czasie było to pierwsze w branży kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa stworzone specjalnie z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach i rozwijających się firmach. Przez ostatnie kilka lat Kaspersky Lab nieustannie udoskonalał i dopracowywał swoją ofertę, zdobywając jednocześnie rozmaite wyróżnienia przyznawane przez organizacje testujące, w tym Dennis Technology Labs w 2012 i 2013 roku. W najnowszym raporcie tego laboratorium, opublikowanym w październiku 2013 r., Kaspersky Small Office Security został uznany za najbardziej rzetelne i skuteczne rozwiązanie do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem dla małych firm, wyprzedzając w klasyfikacji cztery konkurencyjne produkty. Stworzona w oparciu o tę samą, wyróżnianą nagrodami platformę, najnowsza wersja rozwiązania Kaspersky Small Office Security zawiera kilka zupełnie nowych funkcji oraz uaktualnienia i usprawnienia technologiczne.

klp_ksos_3_okno_glowne

Kaspersky Small Office Security jest dostępny z licencjami do 25 stanowisk obejmujących komputery PC (Windows XP do Windows 8), serwery plików (Windows) oraz smartfony i tablety z Androidem. Stanowisko oznacza komputer PC oraz urządzenie mobilne, zatem firmy, które nabywają ochronę ? na przykład ? dla 10 pracowników, mogą zabezpieczyć 10 komputerów PC i 10 urządzeń mobilnych oraz dodatkowo 1 serwer plików.

Kaspersky Small Office Security jest dostępny na rynku polskim od 14 stycznia 2014 r. Przykładowe ceny prezentują się następująco:

739 zł – cena brutto rocznej licencji na ochronę 5 stanowisk (5 komputerów PC oraz 5 smartfonów/tabletów z Androidem) oraz 1 serwera plików;
2 899 zł – cena brutto rocznej licencji na ochronę 15 stanowisk (15 komputerów PC oraz 15 smartfonów/tabletów z Androidem) oraz 2 serwerów plików;
3 899 zł – cena brutto rocznej licencji na ochronę 25 stanowisk (25 komputerów PC oraz 25 smartfonów/tabletów z Androidem) oraz 3 serwerów plików.

GD Star Rating
loading...