Norton Power Eraser 4.0.0.57

Norton Power Eraser to darmowe narzędzie antyspyware. Usuwa głęboko ukryte i trudne do usunięcia programy typu crimeware, które często są pomijane przez tradycyjne mechanizmy skanowania antywirusowego. Jeśli komputer został zaatakowany przez oprogramowanie typu crimeware, którego nie mogą wykryć zwykłe skanery antywirusowe, można je usunąć za pomocą narzędzia Norton Power Eraser. Narzędzie Norton Power Eraser używa agresywnych metod wykrywania zagrożeń, zatem istnieje ryzyko usunięcia prawidłowych programów. Narzędzia należy używać ostrożnie oraz tylko po wykorzystaniu innych możliwości.

NOWE narzędzie Norton Power Eraser umożliwia blokowanie trudnego do wykrycia oprogramowania typu scareware lub rogueware, które jest używane przez przestępców internetowych w celu nakłaniania użytkowników do nieświadomego pobierania zagrożeń do komputera. Oprogramowanie tego rodzaju jest coraz popularniejsze, a jego działanie jest oparte na fałszywych oknach alertów lub komunikatach o zabezpieczeniach, które wprowadzają użytkowników w błąd, przekonując ich o zainfekowaniu komputera oraz konieczności jego natychmiastowej naprawy. Programy te mogą również podstępnie pobierać pliki do komputerów nawet wówczas, gdy użytkownik nie kliknął żadnego przycisku. Narzędzie Norton Power Eraser służy do aktywnego zwalczania i eliminowania oprogramowania typu crimeware oraz przywracania prawidłowego działania komputera.

Narzędzia Power Eraser należy używać wówczas, gdy inne programy nie mogą usunąć zagrożeń, a użytkownik jest w stanie zaakceptować ryzyko poddania kwarantannie poprawnych programów.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 7.3 MB
Producent: Symantec Corporation
System operacyjny: MS Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...