mr_faktury PRO 2.57

mr_faktury PRO to zaawansowany program do obsługi fakturowej firm. Program łączy prostotę obsługi z zaawansowanymi funkcjami. Dzięki przemyślanym i sprawdzonym w działaniu funkcjom program może byc wykorzystywany także przez niedoświadczony personel. Program zaprojektowano dla małych myśląc o małych i średnich firmach. Program nadaje się zarówno dla firm usługowych jak i tych które potrzebują obsługi magazynu. Dzięki stałej współpracy z użytkownikami programu – staje się on coraz bardziej uniwersalny i można go dostosować do danego użytkownika. Możliwość samodzielnej i łatwej modyfikacji wszelkich wydruków i eksportowania dokumentów w popularnych formatach pdf, html, csv, jpg itd. dają duże możliwości firmom, które go używają. Dla niektórych firm ważna też jest możliwość pracy w sieci a także możliwość uruchomienia programu np z PenDrive’a. Ważna jest też możliwość uruchomienia programu w postaci tzw. terminalowej, gdzie nie używa się w ogóle myszki.

Prosty program jednak nie z prostymi właściwościami. Jest to bowiem program który idealnie sprawdzi sie w zakresie odpowiedniej pracy dla zaawansowanych możliwości każdej firmy na rynku.

Wersja: testowa
Rozmiar: 9 MB
Producent: mr_flash software
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63