Stinger

McAfee Labs Stinger to darmowy skaner antywirusowy stworzony przez laboratorium AVERT (Anti-virus and Vulnerability Emergency Response Team) firmy McAfee, rozpoznającym ponad 55 odmian wirusów, trojanów, backdoor’ów i innego rodzaju niebezpiecznych szkodników komputerowych. Narzędzie umożliwia oprócz wykrywania robaków naprawianie zainfekowanych zbiorów a także w razie potrzeby ich usuwanie. Przebieg operacji może zostać zapisany do pliku.
McAfee również jak widać wysuwa się ze swoją odpowiednią ofensywą dla darmowych, najczęściej domowych użytkowników, ze swoim własnym mini oprogramowaniem. Ma nam ono zapewnić dostęp do poszczególnych wirusów które będziemy mogli w bardzo szybki i wygodny sposób wyeliminować z naszego własnego komputera. Program służący do wykrywania i usuwania wirusów. Program nie służy zapewnieniu pełnej ochrony przed wirusami. Jest to program pomocny dla administratorów i użytkowników, których system został zainfekowany.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 9.01 MB
Producent: Networks Associates Technology
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63