Mailshare 2.1.3

Mailshare to program do wymiany plików w technologii peer2mail czyli za pośrednictwem darmowych skrzynek pocztowych. Ten sposób wymiany plików jest dużo bardziej bezpieczniejszy od metody bezpośredniej wymiany plików peer2peer. Maishare dzieli pliki na mniejsze części tzw party. Poszczególne kawałki są wysyłane na konto mailowe. Po pobraniu wszystkich części zostają one scalone w oryginalny plik. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi przetrzymywać pliki na koncie pocztowym oraz w łatwy sposób pobierać je z każdego komputera. Programiści Mailshare zadbali również o wygodę i łatwość użytkowania programu. Interfejs jest przyjazny a jego obsługa bardzo intuicyjna. Bogata ilość opcji zawartych w programie zdecydowania ułatwia pracę z Mailshare nawet początkującym użytkownikom.
Mimo, że Mailshare jest najmłodszym klientem p2m na polskiej scenie internetowej to w chwili obecnej cieszy się dużą popularnością. Dzięki pracy programistów jak i aktywności zwykłych użytkowników Mailshare jest stale aktualizowany i rozwijany.
Dzięki Mailshare każdy może w łatwy i bezpieczny sposób dzielić się swoimi zasobami i plikami z przyjaciółmi i rodziną. Program do wymiany plików na zasadzie kont pocztowych czyli Peer2Mail. Program posiada możlwiośc zdefiniowania dowolnej poczty, oraz dowolnego zakresu działania takowego programu.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 8 MB
Producent: Mailshare
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...