MagFak 6.90 

Program MagFak jest programem magazynowo fakturującym, który realizuje wszystkie zadania związane z procesem wystawiania dokumentów sprzedaży (faktur, rachunków itp.), przelewów dla firm, osób indywidualnych i rolników. Program jest stosunkowo prosty w obsłudze i do wystawienia dokumentów sprzedaży nie jest konieczne wprowadzanie kontrahentów oraz usług i towarów do kartotek. Program posiada szczegółową pomoc kontekstową dla każdej formatki programu. Program MagFak w wersji ShareWare działa przez okres sześciu miesięcy tak jak pełna wersja programu, a po tym okresie następuje zablokowanie drukowania faktur VAT, duplikatów i korekt dokumentów, przelewów do Banku i ZUS oraz poprawianie dokumentów. Pozostałe opcje programu działają bez żadnych ograniczeń czasowych. Wszystkie dane wprowadzone w wersji ShareWare są widoczne także przez wersję licencjonowaną.
Program w wersji ShareWare może być wykorzystywany przez użytkowników indywidualnych do wystawiania dokumentów pocztowych(przekazy) i do wystawiania dokumentów sprzedaży jeśli nie jest się płatnikiem VAT. Dostępne są też wszystkie raporty i zestawienia.

Wersja: testowa
Rozmiar: 5 MB
Producent: USKOM Usługi komputerowe
System operacyjny: Windows 98/Me/2000/XP/2003/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63