Light Decor Paradyż 2.0.0.25

Light Decor Paradyż – darmowy program do projektowania wnętrz, w trójwymiarowej przestrzeni. Świetna, co najważniejsze darmowa aplikacja do odpowiedniego zarzadzania wszelkiego rodzaju elementami związanymi z projektowaniem wszelkiej maści pokojów. Program sprawdza sie bardzo dobrze, szczególnie dzięki internetowej bazie elementów dostępnych za pomocą serwerów tego właśnie programu. Proces tworzenia aranżacji przebiega szybko i pozwala na stworzenie pomieszczenia o różnych kształtach, wymiarach, nakładanie tekstury na podłogi, ściany oraz wybieranie wersji kolorystycznych i faktur dla mebli.
Przystępując do projektowania korzystamy z bogatej bazy płytek Ceramiki Paradyż. Płytki możemy nakładać wraz z dekoracjami, pojedynczo lub na całych obszarach. Program, dysponuje szeroką gamą elementów wyposażenia wnętrz oraz ceramiki sanitarnej.

Praca z programem pozwala na tworzenie różnych pomieszczeń w rzucie płaskim i szybkie uzyskanie widoku 3D z dynamiczną zmianą położenia kamery. Prosta w obsłudze aplikacja posiada wystarczającą funkcjonalność aby wykonać całość prac projektowych związanych z zaprojektowaniem ,aranżacją i wizualizacją wnętrza.
Do niewątpliwych zalet programu należy możliwość zestawienia elementów oraz płytek użytych w projekcie. Po zakończeniu procesu projektowania, aranżację można zapisać w postaci obrazu (pliki JPG) i wydrukować. Program został tak opracowany, by mogli posługiwać się nim zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy komputerów.

Wersja: bezpłatna (freeware)
Rozmiar: 1,35 MB
Producent: Paradyż
System operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Pobierz: Link

GD Star Rating
loading...