Księga Express PRO 

Sz@rk Księga Express, to kontynuacja programu pracującego z lokalną bazą danych ADS, rozwijanego od 8 lat. Od roku 2010 staje się częścią Zintegrowanego Systemu Rozliczeń Księgowych Sz@rk, który korzysta z bezpłatnej bazy danych MS SQL Server Express 2005 lub 2008. Zachowując funkcjonalność i zgodność z interfejsem poprzedniej wersji programu, chcieliśmy ułatwić użytkownikom przejście do nowego systemu, by mogli wykorzystać wieloletnie przyzwyczajenia.

Podobnie jak każdy z pozostałych modułów Systemu Sz@rk, Księga Express może pracować jako samodzielna aplikacja, lub w zestawie z innymi modułami w dowolnej kombinacji. Dane wszystkich modułów zapisywane są w tej samej bazie SQL, co bardzo usprawnia przepływ informacji pomiędzy nimi oraz zapewnia pełną integrację. Należy tutaj zaznaczyć, że każda obsługiwana przez program firma, to oddzielna baza danych SQL. W przypadku konieczności rozdzielenia firm, np. przejęcia obsługi przez inne Biuro Rachunkowe lub decyzji wycofania danych z Biura Rachunkowego, wiąże się z prostym zabiegiem zarchiwowania tylko tej firmy i odczyt archiwum w innym komputerze.

Wersja: demonstracyjna
Rozmiar: 38 MB
Producent: TGSoft
System operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63