Koala Player XP 3.5 full

Koala Player jest programem przeznaczonym do odtwarzania filmów zapisanych w formacie avi, mpg, mpeg, mov, asf lub dat. Charakteryzuje się prostym interfejsem graficznym oraz wysoką płynnością odtwarzania filmów dzięki wykorzystaniu technologii DirectShow.
Pozwala na odtwarzanie filmów zarówno w okienku jak i na pełnym ekranie. Dodatkowo umożliwia załadowanie listy napisów, które będą pojawiać w trakcie odtwarzanego filmu. Jest to jak na razie jedyny odtwarzacz, który przygotowuje napisy z zastosowaniem filtra graficznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano napisy o bardzo wysokiej jakości. Program pozwala na automatyczne usuwanie „zamrożonych klatek wideo” ze skutecznością 100%.
Po załadowaniu filmu program wyszukuje filtr InterVideo Audio Decoder i jeżeli go znajdzie przekierowuje strumień audio do filtra Default WaveOut Device. Program bardzo znany ze starych czasów, kiedyś był to odtwarzacz który mocno konkurował z naszym polskim produktem o nazwie Allplayer. Program oferuje możlwiość oglądania filmów, jednak nie ma własnych kodeków.

Wersja: bezpłatna (freeware)
Rozmiar: 1,94 MB
Producent: Koala
System operacyjny: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Pobierz: Link

GD Star Rating
loading...