Kaspersky Internet Security


Kaspersky Internet Security 2012 to program do ochrony przed wirusami, trojanami, spamem, hakerami oraz innymi zagrożeniami płynącymi z Internetu. Aplikacja oferuje innowacyjne rozwiązanie hybrydowe, które łączy w sobie zalety ochrony w ?chmurze? z zaawansowaną ochroną antywirusową w celu szybszej oraz skuteczniejszej reakcji na złożone oraz nieustannie zmieniające się zagrożenia. Program zapewnia znakomitą ochronę dla Ciebie i Twojego komputera, gdy pracujesz, płacisz, robisz zakupy lub grasz online.
Kaspersky Internet Security 2012 zaskakuje bez wątpienia wszystkich zainteresowanych. To prawda, program stał się jeszcze bowiem bardziej szybszy niż wcześniej to miało miejsce, oraz wydajniejszy dla samego systemu. W dodatku wszelkie bazy jak to z poprzedniego programu miało miejsce, są równie często aktualizowane co jak widać przedkłada się na jego skuteczność która jest szeroka.

Wersja: testowa (trial) 30 dni;
Rozmiar: 152 MB
Producent: Kaspersky Lab
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63