Jak połączyć kilka zdjęć w jedno?

Łączenie kilka zdjęć w jedno to ostatnio bardzo interesująca opcja, aby nasza prezentacja bądź fotomontaż nabrał oryginalności i stały się jeszcze bardziej interesujące. W dzisiejszym artykule przedstawiamy sposób jak to zrobić szybko i bez problemu.

Nasz sposób przedstawimy w pierwszej kolejności na przykładzie programu Picasa.

Aby rozpocząć tworzenie naszego łączenia zdjeć, uruchamiamy program, gdzie następnie na dolnym pasku narzędzi wybieramy opcję Kolaż. Kolejnym krokiem jest wybór wybór fotografii, które połączymy w jedną i stworzymy tzw. kolaż .  Po lewej stronie programy mamy dostępnych mnóstwo interesujących opcji :

  1. Stos zdjęć: wygląda jak stos rozrzuconych zdjęć. Możemy przeciągać zdjęcia w różne miejsca kolażu, przesuwać je na wierzch lub pod spód stosu, a także dostosowywać skalę i kąt obrotu każdego zdjęcia. Po kliknięciu zdjęcia w kolażu zostanie nad nim wyświetlone kółko. Klikając i przeciągając przycisk kółka, możesz dostosować skalę i kąt obrotu zdjęcia.
  2. Mozaika: zdjęcia są automatycznie dopasowane do strony przez program Picasa. W odróżnieniu od kolażu ?Siatka? zdjęcia nie są rozmieszczone w równych wierszach i kolumnach.
  3. Mozaika w ramce: mozaika z wybranych zdjęć otaczająca jedno wyróżnione zdjęcie. Aby ustawić centralne zdjęcie, kliknij wybrane w tym celu zdjęcie, a następnie kliknij przycisk Ustaw jako środek ramki.
  4. Siatka: wszystkie wybrane zdjęcia są rozmieszczone w równych wierszach i kolumnach.
  5. Stykówka: zdjęcia są równo rozmieszczone w postaci miniatur.
  6. Wielokrotna ekspozycja: wybrane zdjęcia są nakładane na siebie. Ten kolaż pozwala uzyskać najlepsze efekty przy małej liczbie zdjęć.

Po zakończeniu wyboru efektu pracy, naciskamy opcję „Utwórz kolaż”.


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63