iTunes

iTunes to program za pośrednictwem, którego można m.in. korzystać z zasobów sklepu internetowego iTunes MusicStore. Możemy odtwarzać muzykę, słuchać radia sieciowego, nagrywać płyty CD, katalogować nagrania, konwertować pliki audio, a także kupować oraz ściągać utwory muzyczne i video. Dzięki opcji Share & Stream możliwe jest też legalnie dzielić się ważnymi zasobami muzycznymi ze znajomymi. W pełni kompatybilny program z serwisem iTunes MusicStore (niedostępny w Polsce) pozwala wybierać zakup utworów spośród 3 mln plików oraz tysięcy teledysków i audiobooków. Twoja muzyka, podcasty, aplikacje i nie tylko. iTunes to Twój świat rozrywki.

iTunes pozwala cieszyć się muzyką, podcastami wideo i amatorskimi filmami na komputerze Mac lub PC. Gdy zechcesz coś obejrzeć lub czegoś posłuchać, nie musisz już przeszukiwać kolekcji płyt CD ani całego dysku twardego ? wystarczy podejść do komputera i otworzyć iTunes. Gdy Twoja cała multimedialna kolekcja znajduje się w bibliotece iTunes, możesz szybciej ją przeglądać, porządkować i odtwarzać wybrane utwory, gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Jak przenieść muzykę i filmy z komputera Mac lub PC do telefonu iPhone, iPada lub iPoda? Zdaj się na iTunes. A co ze zdjęciami, kontaktami i kalendarzami? iTunes prześle je również. iTunes zaskakująco ułatwia synchronizację multimediów między komputerem a Twoim urządzeniem. Wystarczy podłączyć je do komputera ? iTunes zsynchronizuje wszystko z biblioteką iTunes.

Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 73.67 MB
Producent: Apple Computer, Inc.
System: Windows Vista/XP/7/8
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63