Internet Download Manager

 Internet Download Manager to narzędzie wspomagające ściąganie plików.Jest oprogramowaniem,  którE potrafi podnieść prędkość pobierania plików aż do 500 %, oraz umożliwia także wznawianie i programowanie pobrań w harmonogramie pobierania.
Kompleksowy menadżer pobierania plików ma możliwość wznowienie od nowa pobierania po wystąpieniu błędu i zatrzymaniu ściągania plików. Także strata połączenia, kłopoty z siecią, kłopoty z komputerem lub niespodziewane przerwy w dostawie prądu nie będą  spędzały snu z powiek.
Program ma zdolny akcelerator ściągania plików, którego cechuje inteligentne i dynamiczne dzielenie pobieranego pliku,  oprogramowanie jest w stanie toczyć pobierany plik o wiele szybciej niż przeglądarka internetowa.
W trakcie procesu pobierania pliku aplikacja dzieli pobierany pakiet dynamiczne, w porównaniu do innych skryptów tego rodzaju, które dzielą pakiet przed rozpoczęciem pobierania,nasz program robi to dynamicznie, w rezultacie prędkość pobierania wzrasta kilkukrotnie, a plik znajdzie się na dysku naszego komputera po krótkim czasie.
Narzędzie bez problemu integruje się z takimi przeglądarkami internetowymi jak Internet Explorer, Netscape, Msn Explorer, AOL Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Mozilla FrontBase, Google Chrome i inne.
Wersja: testowa (trial)
Rozmiar: 4.35 MB
Producent: Tonec Inc.
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7
Link: Pobierz
GD Star Rating
loading...