HaoZip 4.2.1.9445

HaoZip to bezpłatny program do archiwizacji został stworzony, aby pomóc Ci w łatwym pakowaniu, rozpakowywaniu i wydobywaniu plików 7Z, ZIP i TAR. Poza tym pozwala rozpakowywać szereg formatów archiwalnych, takich jak RAR, ISO, UDF czy ISZ; oraz naprawiać uszkodzone pliki i generować pliki samorozpakowujące. Jedną z zalet tego mocnego narzędzia jest to, że wykorzystuje technologię wielowątkową, dzięki czemu umożliwia szybkie pakowanie i rozpakowywanie plików.
HaoZip posiada przyjazny użytkownikowi interfejs oraz skórki z możliwością personalizacji. Poza tym oferuje funkcję „przeciągnij i upuść” i posiada wsparcie dla menu prawego przycisku myszki w Windows. Dodatkowo pozwala prewizualizować spakowane pliki bez potrzeby rozpakowywania ich dzięki swojemu wbudowanemu wizualizatorowi obrazu.
HaoZip to naprawdę jedno z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi do archiwizacji. Pobierz je już teraz i zacznij łatwo zarządzać swoimi plikami.


Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 4.2 MB
Producent: Haozip Software Studio
Systemy operacyjne: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63