Google Talk

Google Talk – podejście Google do komunikatorów internetowych. Jeśli myśleliśmy że Google stworzy odpowiednią przeglądarkę a ominie temat komunikatora to byliśmy w sporym błedzie, Google tematu komunikacji nie pomija w zaden sposób co jest najważniejszym elementem według mnie w tym wypadku. Google Talk to ciekawa aplikacja, która wygląda co prawda jak typowy silnik Google, jednak jest przy tym szybka i przejrzysta, co mi najbardziej pasuje w całym tym stylu, który sobą reprezentuje Google w wydawanych aplikacjach.


Gadżet Google Talk to aplikacja internetowa wyposażona w przydatne funkcje służące do komunikowania się w czasie rzeczywistym.

Komunikator internetowy ? możesz rozmawiać na czacie w czasie rzeczywistym ze wszystkimi osobami ze swoich list Kontakty w Google Talku i Gmailu.

Nie wymaga pobierania ? możesz od razu zacząć czat z dowolnego komputera.

Czat grupowy ? możesz zaprosić wiele osób do rozmowy na czacie w grupie. (Dowiedz się więcej)

Podgląd multimediów ? możesz wycinać i wklejać do czatów adresy URL nagrań wideo oraz pokazów slajdów z serwisów YouTube, Google Video, albumów internetowych Picasa i Flickr, a następnie oglądać je w oknie czatu! (Dowiedz się więcej)

Dodawanie do strony iGoogle ? gadżet Google Talk możesz dodać do swojej strony głównej iGoogle, aby umieścić czat wraz z innymi przydatnymi i atrakcyjnymi gadżetami.

Dodawanie do własnej strony internetowej ? aby osadzić gadżet Google Talk na swojej stronie internetowej lub blogu, wystarczy wyciąć i wkleić w nich odpowiedni kod.

Wersja: bezpłatna (freeware)
Rozmiar: 1,53 MB
Producent: Google Inc.
System operacyjny: Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Pobierz: Link

GD Star Rating
loading...