FL Studio 11.0.4

FL Studio to profesjonalny program do tworzenia muzyki, pozwalający na stworzenie kompletnego utworu od kompozycji, przez miks i zgranie. Jest otwartym środowiskiem, pozwalającym na pełną modyfikację, dodawanie nowych brzmień, łączenie z innymi programami. Wszystko czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, nagrywania, edycji, miksu i masteringu w profesjonalnej jakości. Bardzo znane narzędzie producenckie na dzień dzisiejszy. FL Studio posiada w pełni zautomatyzowany układ pracy, skoncentrowany wokół wzorowego sekwencera. Środowisko zawiera obsługę MIDI a także wiele opcji edytowania, miksowania i nagrywania audio. Gotowe utwory mogą być eksportowane do formatów Microsoft WAV, MP3 oraz OGG Vorbis. FL Studio zapisuje także swoje natywne pliki w formacie *.flp, dzieląc rozszerzenie plików z Adobe Flash.
Program jest uznawany za profesjonalne wirtualne studio nagrań. Produkcja muzyki filmowej jest możliwa przy użyciu wtyczki video-player.
FL Studio jest napisany w Borland Delphi i do tego czasu nie ma jakichkolwiek planów, aby zaistniała wersja, która mogłaby działać na systemie Linux, aczkolwiek starsze wersje mogą zadziałać z Wine.
FL Studio był punktem startowym dla wielu z dzisiejszych muzyków muzyki elektronicznej (np. Jonas Erik Altberg (Basshunter)}.

Wersja: demonstracyjna
Rozmiar: 218 MB
Producent: FL Studio
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63