Firma XL 8.121

FIRMA XL – to moduł Systemu XL i zgodnie ideą modułów służy do kompleksowej obsługi księgowości firmy prowadzonej w oparciu o Księgę Przychodów i Rozchodów z ustawowymi ewidencjami – VAT, Środków Trwałych, Wyposażenia oraz wszelkimi innymi kartotekami dla wygodnej obsługi prac: fakturowanie z obsługą magazynu i kartoteki usług, rozliczenie i drukowanie deklaracji PIT-5 , VAT-7, ZUS DRA, przelewów bankowych, adresowania korespondencji i przygotowywanie różnego rodzaju dowodów wewnętrznych. Obsługuje pełny zakres księgowości firmy, która nie zatrudnia pracowników.
Istotny jest fakt, że dla maksymalnego ułatwienia pracy, program np. przy przygotowaniu faktury, daje możliwość jej automatycznej rejestracji w Księdze PiR i odpowiednich rejestrach VAT.
To, że program pracuje na bazie EXCELa, daje niespotykaną w tego typu programach, łatwą dla każdego możliwość wpływu na wygląd przygotowywanych i drukowanych dokumentów.

Wersja: testowa
Rozmiar: 5.6 MB
Producent: Agencja „tomasens” s.c.
System operacyjny: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63