F-Secure Internet Security

F-Secure Internet Security to inteligentne rozwiązanie stworzone, aby chronić użytkownika i ważne dla niego dane. Nie warto ryzykować ujawnienia osobistych danych i poufnych dokumentów. Chroń ważne dla Ciebie informacje przed hakerami i złodziejami tożsamości. Wirusy, robaki, programy szpiegujące i złośliwe witryny internetowe są tworzone w celu naruszenia prywatności, kradzieży danych kont bankowych lub też zniszczenia ważnych plików. Nie można jednoznacznie określić wielkości szkód, które mogą zostać wyrządzone. Oprogramowanie F-Secure Internet Security 2011 umożliwia zapobieganie takim zagrożeniom, chroni ważne dla Ciebie informacje.
F-Secure nie jest co prawda liczącym sie tak mocno kombajnem do ochrony naszego komputera, jednak pomimo wszystko jest to z pewnością aplikacja która na rynku ma nie jedno słowo do powiedzenia. Program jest bowiem ogółem wszechstronny, faktycznie potrafi mocno chronic nasz komputer, oraz nasze wszelkie elementy w sieci.

Stworzone, aby zapewnić całkowitą ochronę danych.

  • Oprogramowanie jest lekkie, dlatego nie odczujesz jego działania.
  • Łatwa instalacji i prosta obsługa, dzięki którym nie musisz nic konfigurować.
  • Całkowita ochrona zapewnianaprzezF-Secure Internet Security 2011 zabezpiecza komputer przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, dzięki stałym aktualizacjom i najnowszej technologii zapewniania bezpieczeństwa.
  • Bezpieczna zapora, czyli firewallblokujący intruzom dostęp do komputera.
  • Ochrona przeglądania, automatycznie blokuje szkodliwe witryny, umożliwiając bezpieczne korzystanie z internetu.
  • Filtry spamu i phishingu zapobiegają otrzymywaniu niechcianych wiadomości, które wypełniają skrzynkę pocztową lub próbują służą do kradzieży dane osobowe.
  • Ochrona rodzicielska, zapewnia zaawansowaną ochronę dzieci i pozwala najmłodszym bezpiecznie korzystać z internetu, zgodnie z ustawieniami określonymi przez rodziców.

Rozwiązanie F-Secure Internet Security 2011 zapewnia całkowitą ochronę.

Wersja: testowa 30 dni;
Rozmiar: 53 MB
Producent: F-Secure
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...