ESET NOD32 7.0.302.26

ESET NOD32 Antivirus to dobry program antywirusowy posiadający polski interfejs. Skaner antywirusowy monitorujący wszystkie połączenia internetowe i rezydentny moduł skanujący pamięć operacyjną skutecznie eliminują trojany, backdoory, robaki internetowe i klasyczne wirusy. Zaawansowana analiza heurystyczna pomaga wykrywać wirusy nowe i jeszcze niesklasyfikowane przez światowe laboratoria. ESET NOD32 Antivirus jest bardzo znanym, mocno rozwijanym i pokładanym w wielkie nadzieje antywirusem. Co prawda jego interfejs jest poplątany, o tyle jego działanie jest już bardzo porządne jesli chodzi o możliwość odkrywania nowych wirusów oraz ich skutecznego eliminowania. Program ESET NOD32 Antivirus na rynku został bardzo ciepło przyjęty przez wielu użytkownikow. Nie pozwól, aby zagrożenia sieciowe przeszkodziły Ci w bezpiecznym korzystaniu z Internetu: ESET NOD32 Antivirus zapewnia Ci ochronę na najwyższym poziomie podczas pracy, korzystania z portali społecznościowych czy gry online. Piąta generacja ESET NOD32 Antivirus oferuje Ci zaawansowaną technologię skanowania i funkcje bezpieczeństwa prosto z laboratoriów ESET.

Najnowsza generacja ESET NOD32 Antivirus zapewnia Ci skuteczną ochronę, nie rezygnując z niewielkiego obciążenia systemu, będącego naszym znakiem rozpoznawczym. ESET NOD32 Antivirus oferuje Ci jeszcze wyższą skuteczność skanowania, gwarantując bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Dostępna jest również do pobrania wersja 64 bitowa.

Wersja: testowa 30 dni
Rozmiar: 49.80 MB
Producent: ESET s. r. o.
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63