eMandat 2.1.0.3

eMandat to kompleksowe oprogramowanie dla każdej straży miejskiej. Ze względu na swoją złożoność i wymagania Klientów został podzielony na cztery wersje: Standard, Professional, Enterprise i Photo Office (tylko dla fotoradaru).Program znany ze swojej odpowiedniej możliwości pomocy dla strażników miejskich. Program oferuje szybki wgląd na mandaty, oraz na odpowiednie elementy z tym związane. Wersja demonstracyjna jest bezpłatną wersją oprogramowania i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań. Wersja demonstracyjna w swojej funkcjonalności jest największą wersją eMandat Enterprise i nie posiada żadnych ograniczeń czasowych. Jedynym ograniczeniem jest ilość wprowadzonych interesantów (max. 50), ale każdy z nich może mieć dowolną liczbę zarejestrowanych interwencji.

W wersji demonstracyjnej istnieje również możliwość współpracy z dowolnym fotoradarem lub innym urządzeniem rejestrującym naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami. Wszystkie dane i informacje wprowadzone w tej wersji, mogą być wykorzystane w wersji komercyjnej bez żadnych dodatkowych opłat.
Wersja demonstracyjna (ze względu na swoje przeznaczenie) może nie być najnowszą wersją oprogramowania. 

Wersja: demonstracyjna
Rozmiar: 25 MB
Producent: em software
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63