eDek – Elektroniczne Deklaracje

Program eDek służy do sporządzania deklaracji  podatkowych i ułatwia zarządzanie nimi.  Został on zaprojektowany z myślą o tych z Państwa, którzy mają do czynienia ze sporządzaniem dużej liczby deklaracji:

  • biura i kancelarie podatkowe,
  • Doradcy Podatkowi,
  • osoby zajmujące się usługowym prowadzeniem księgowości.

Nowoczesna i przejrzysta struktura programu gwarantuje szybkie i wygodne wypełnianie nawet najbardziej złożonych formularzy. Deklaracje są wypełniane w ergonomicznie zaprojektowanych okienkach, wyposażonych w funkcję automatycznego przeliczania, a do poszczególnych pól dostępna jest pomoc kontekstowa.

Raz wypełnione formularze można wielokrotnie poprawiać lub na ich podstawie tworzyć kopie lub korekty. Drukowanie jest możliwe zarówno na czystych kartkach papieru, jak i na gotowych formularzach z nadrukiem.

Program umożliwia składanie bezpiecznych podpisów cyfrowych i przekazywanie ponad 80 typów deklaracji drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje oraz pobieranie potwierdzeń.

Program umożliwia importowanie deklaracji sporządzonych przy pomocy programów finansowo-księgowych. Importowane deklaracje poddawane są weryfikacji i można od razu przekazać je do wysyłki. Deklaracje są przypisywane zarejestrowanym w programie podmiotom lub, jeśli dany podmiot nie w programie istnieje, zostanie automatycznie zarejestrowany.

Podział deklaracji według podmiotów, możliwość wyszukiwania wg okresu, typu formularza czy jego opisu, pozwala na efektywne zarządzanie ogromną liczbą deklaracji.  Przechowywanie deklaracji w bazie danych (Microsoft SQL Server 2005) gwarantuje wysoką wydajność i skalowalność w wypadku pracy wielostanowiskowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:


Wersja: testowa
Rozmiar: 16 MB
Producent: WORD Software
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63