CopyTo 5.1.1.3

CopyTo to program do kopiowania filmów, muzyki i gier na płyty DVD i BluRay. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć nagrywanie program integruje się z powłoką, dzięki czemu jest obecny w menu kontekstowym po kliknięciu prawego klawisza myszki. Aplikacja automatycznie wykryje, czy użytkownik chce dokonać zwykłej kopii zapasowej folderów, czy np. chce stworzyć dysk audio CD. Największym atutem CopyToDVD nadal pozostaje prosty, czytelny interfejs, dostępny także w języku polskim. Program współpracuje z czytnikami CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW/DVD-RAM i obsługuje dwuwarstwowe płyty do 8,5 GB.
Twórz CD/DVD i Blu-ray używając dokumentów, zdjęć i więcej.  Nagrywaj nowe dyski z opcją multisesyjności, i wieloma innymi opcjami
Twórz Audio CD z plików MP3, WMA, Ogg Vorbis, MusePack, APE i więcej. Zarządzaj kolejnością playlisty wykorzystując wbudowany odtwarzacz – tworzenie kompilacji nigdy nie było tak proste. Zawiera specjalną opcję zgrywania Audio z plików wideo celem utworzenia AudioCD, np. nagrywaj zapisane koncerty wideo na CD!
Twórz wysokiej jakości kopie zapasowe DVD Video tak, by odtworzyć je na stacjonarnym odtwarzaczu DVD, komputerze lub odtwarzaczu DivX. CopyToDVD wspiera format High Definition (HD) i pozwala na nagrywanie AVCHD i dysków Blu-ray. Twórz i nagrywaj pliki ISO łatwo i prosto z CopyToDVD, dodając je do programu, wskazując ISO jako format wyjściowy i klikając Nagraj.

Wersja: testowa 21 dni
Rozmiar: 20.5 MB
Producent: Vso-Software
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63