ConvertXtoDVD 5.1.0.12


ConvertXtoDVD to program przeznaczony do szybkiej konwersji plików wideo. Konwertuj wideo do DVD i oglądaj na dowolnym stacjonarnym odtwarzaczu DVD . Konwertuj AVi do DVD, DivX do DVD, WMV do DVD, RM do DVD, YouTube do DVD, itp. . . Nagrywaj DVD automatycznie po zakończonej konwersji. Wyśmienita jakość i szybka konwersja dla każdego użytkownika.
Nagrywaj DVD z różnych formatów wideo, aby oglądać je na telewizorze z odtwarzaczem DVD. ConvertXtoDVD zastał zaprojektowany tak, by nie trzeba było myśleć o całym procesie. Dodaj jeden lub więcej plików wideo, włóż czysty dysk DVD, a Twoje wideo zostanie przekonwertowane i nagrane automatycznie wraz z rozdziałami i eleganckim menu DVD. Nie są wymagane dodatkowe kodeki. Najlepsza jakość w połączeniu z najszybszą konwersją jest możliwa. ConvertXtoDVD został zaprojektowany, by sprostać wymaganiom zarówno nowicjusza jak i zaawansowanego użytkownika.

Wersja: testowa (shareware);
Rozmiar: 19 MB
Producent: VSO-Software
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63