BullGuard Internet Security

BullGuard to pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z internetu, w skład którego wchodzą cztery aplikacje. Pierwszą z nich jest Anti-Virus, który chroni m. in. pocztę, kontroluje pobierane pliki, sieć P2P, komunikatory internetowe, dyski twarde. Firewall wykrywa i blokuje skrypty, pliki cookie oraz podejrzane aplikacje.

Ponadto program oferuje narzędzie do filtrowania niechcianej poczty, w którym można zdefiniować tak zwaną białą i czarną listę przychodzącej poczty oraz opcję Online backup. Pozwala ona na tworzenie kopii bezpieczeństwa plików i umieszczanie jej na zew. serwerze.Wielkość miejsca na wirtualnym dysku ustalana jest w momencie zakupu produktu i może wynosić od 1 do 5 GB.

Póki co jeszcze mało znany pakiet chroniący nasz komputer, jednak pomimo wszystko, trzeba przyznać iż aplikacje z tego wlaśnie pakietu, sprawdzają się bardzo dobrze w swoim własnym przeznaczeniu, dlatego też coraz więcej osób przekonuje się do tego pakietu chroniącego nasz komputer. Program posiada antywirus, firewall, anty spam oraz inne.

Wersja: testowa 60dni
Rozmiar: 0.3 MB
Producent: BullGuard Limited
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...