Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10

Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10 Program pozwalający nam zaktualizować nasze windowsy bez problemu. Program znajduje sam aktualizacje oraz wykonuje je bez najmniejszych błedów. Program kierowany dla Windowsa 7 i 8.
Ogólnodostępna oferta bezpłatnego uaktualnienia do systemu Windows 10 jest ważna do 29 lipca. Osoby, które używają technologii pomocniczych, będą mogły z niej skorzystać także po tym terminie ? firma Microsoft nieprzerwanie dąży do tego, by system Windows 10 był dla nich jak najbardziej wygodny.
Dzięki aktualizacji darmowy Windows 10 do pobrania Anniversary Update usprawniliśmy działanie funkcji ułatwień dostępu w systemie Windows 10. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł na naszym blogu, w którym omówione zostały niektóre z tych usprawnień.
Przed uaktualnieniem skontaktuj się z dostawcami technologii pomocniczych i dowiedz się, czy ich oprogramowanie jest zgodne z systemem Windows 10.
Jeśli chcesz skorzystać z oferty bezpłatnego uaktualnienia do systemu Windows 10 już teraz, kliknij poniższy przycisk, by rozpocząć.

Wersja: bezpłatna

Producent: Microsoft Corporation
System operacyjny: Windows 7 i 8
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63