AutoMapa

Automapa to najbardziej aktualny system nawigacji GPS w Polsce. W ofercie szczegółowe mapy samochodowe Polski i Europy. Aktualna sytuacja na drogach 24 godziny na dobę. Wersje demonstracyjne programu zawierają pełną funkcjonalność programu, identyczną z funkcjonalnością pełnych wersji Polska XL i Europa. Mapy w wersji demonstracyjnej są wycinkami oryginalnych map AutoMapy.

AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w AutoMapie adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach.

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), unikatowa społeczność użytkowników portalu miplo.pl i głos mistrza kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy.

AutoMapa jest liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy system w Polsce umożliwia zbieranie informacji o natężeniu ruchu drogowego, dzięki czemu już wkrótce umożliwi to użytkownikom AutoMapy omijanie korków na drodze. AutoMapa prowadzi kierowców od 2003 roku i jest niezmiennie najchętniej kupowanym i najczęściej nagradzanym oprogramowaniem do nawigacji GPS.

AutoMapa 6.21 jest już drugą tegoroczną aktualizacją map i programu. Mapy Polski opracowane zostały przez czołowego polskiego dostawcę map – Geosystems Polska, w ostatnich dniach lutego 2017 roku, natomiast mapy Europy, przygotowane zostały przez NAVTEQ – światowego lidera rozwiązań mapowych i dostępne są w najnowszej specyfikacji Q1 2017. Rozwiązanie takie zapewnia najświeższy i najaktualniejszy na rynku obraz realnych danych z polskich i europejskich dróg. AutoMapa 6.21 to również nowy typ trasy (Trasa Łatwa) przeznaczony dla początkujących kierowców, jeszcze lepsze wsparcie dla CB Radio i nowe możliwości systemu AutoMapa Traffic.

Wersja: Shareware
Rozmiar: 281 MB
Producent: Aqurat Sp z o.o. & Geosystems Polska Sp. z o.o.
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8
Link: Pobierz


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63