AQQ

AQQ to komunikator internetowy obsługujący najpopularniejsze standardy: Gadu-Gadu, Tlen, ICQ oraz WP-Kontakt. Program AQQ umożliwia importy listy kontaktów, wysyłanie SMS-ów oraz dzięki wbudowanej syntezie mowy pozwala na odczytywanie wiadomości. Ponadto komunikator AQQ ma wbudowane moduły do odtwarzania wideo, odczytywania programu telewizyjnego oraz do organizowania własnego czasu. AQQ jest także bardzo elastyczny, ogromna baza skórek i emotikonów sprawia, że każdy z internautów znajdzie własny, ulubiony schemat.

W najnowszej wersji AQQ znajdziemy obsługę trzech najpopularniejszych portali społecznościowych jak Facebook, Twitter oraz Blip. Od dzisiaj wystarczy AQQ, aby zmieniając opis w komunikatorze, wysłać również nową wiadomość
np. na Facebooka. Oprócz funkcji społecznościowych mamy możliwość wysyłania wiadomości do użytkownika bez jego wcześniejszego dodawania do listy kontaktów, system ulubionych rozmów w archiwum wiadomości, które zyskało również zapis wysłanych SMSów oraz przesyłanych plików.

Istotne zmiany dotknęły wtyczkę Gadu-Gadu, która otrzymała pełną obsługę multilogowania, wygodną jeżeli logujemy się do naszego konta z różnych miejsc. Dodatkowo mamy możliwość importu profilu z Gadu-Gadu 10, możliwość usuwania kontaktów z serwera GG, jak również wdrożono kompleksowe poprawki funkcjonowania wtyczki. Pierwsze co z pewnością zauważy każdy użytkownik to nowy, rozbudowany system kompozycji oferujący pełne skórkowanie wszystkich elementów komunikatora. Nowością są także rozmowy audio-video, dzięki którym w prosty sposób możemy zobaczyć się i porozmawiać głosowo z wybranym kontaktem. Nowe AQQ to także synchronizacja kontaktów Gadu-Gadu z listą kontaktów na serwerze, nowy widget dla centrum powiadomień, wideo poradniki w pomocy AQQ oraz dziesiątki poprawek błędów zgłoszonych przez użytkowników.

Wersja: bezpłatna
Producent: AQQ sp. z o.o.
System: Windows
Link: Pobierz

GD Star Rating
loading...