Anti-Dialer Toolkit Pro 2.1 

„Anti-Dialer Toolkit Pro” (w skrócie ADTP) pozwala wykryć dialery na Twoim komputerze, usunąć je z dysku, przejąć nad nimi pełną kontrolę jeśli bez Twojej wiedzy podejmują próby połączenia się z internetem. Ponadto ADTP wyposażony został w wiele zaawansowanych procedur śledzących pracę systemu operacyjnego i chroniących przed szkodliwym działaniem porno-dialerów, np. podmianą adresu strony startowej domyślnej przeglądarki, uruchamianiem się przy każdym starcie Windows.

Jeśli korzystasz z internetu przez modem z użyciem numeru dostępowego i zależy Ci na zabezpieczeniu się przed dialerami – ten program jest dla Ciebie. Jeśli dalej korzystamy z modemu, warto się zastanowić nad bezpieczeństwem jego połączeń, oraz odpowiednich opłat. Co prawda dzisiaj nie mówi sie już tak sporo o modemach oraz ich zabezpieczaniu, jednak pomimo wszystko warto mieć pod ręka taki program, jeśli korzystamy z pomocy modemów do łączenia się z internetem.

Wersja: bezpłatna (freeware)

Rozmiar: 0,91 MB

Producent: Tomasz Cybulski

System operacyjny: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista

Pobierz: Link


Fatal error: Call to undefined function wp_gdsr_render_article() in /home/plikis/www/pliksy.pl/wp-content/themes/bresponzive/single.php on line 63